Kā Tu pieskatīsi savu īpašumu? Uzraugi.lv risinājuma priekšrocības salīdzinājumā ar apsardzes firmu piedāvājumu

Cik svarīgi ir Tev zināt, kas notiek Tavā vasarnīcā, siltumnīcā vai  biznesā?

Mūsuprāt, tas ir ļoti svarīgi! Pat visdrošākajā vidē kāds var iemaldīties un izdarīt ko nelāgu. Nepieskatīts apkures katls var apstāties, vējs var uzgāzt koku. Citreiz vienkārši gribās zināt, kāda temperatūra ir ārā vai mājā, vai cik biezs uzsnidzis sniegs.

Ko esi gatavs darīt un cik maksāt?

Mēs pamēģinājām dažādus risinājumus, bet izrādijās, ka tirgū piedāvātais ir vai nu nepilnīgs un dārgs,  vai arī sarežģīti pieslēdzams. Pat apsardzes kompānija neļauj uzzināt, vai katls darbojas vai nedarbojas, un cik biezs ir sniegs.

Mūsdienās ir nepieciešams saprātīgs risinājums, kas ļauj no jebkuras vietas ne tikai redzēt notiekošo, bet arī patīt filmu atpakaļ, kā arī viegli izveidot videoklipu, sekot līdzi temperatūrai un saņemt brīdinājumus par nevēlamiem notikumiem.  Bez tam tam visam jābūt vienkārši un lēti uzstādāmam. Ļoti noderīga ir arī iespēja publiskot savus novērojumus. Tā tapa Uzraugi.lv. 

Reģistrējies un izmēģini arī Tu! Pieslēdz  savu web-kameru bez makas jau tagad! Pērc USB termometru un Tev būs unikāla iespēja sekot temperatūrai!

Ar Uzraugi.lv pievieno jebkuru kameru, novēro, atlasi bildes,

un izveido video pats! Pamēģini šeit!